Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
DYŻURY NAUCZYCIELI

Godziny przyjęć nauczycieli w roku szkolnym 2020/2021

LP

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godziny przyjęć

Miejsce/nr telefonu

1.

Bąk Magdalena

Poniedziałek

Piątek

10.35 – 11.35

9.40 – 10.40

Zaplecze s.213

Zaplecze s.213

2.

Bętkowski Adrian

Wtorek

Czwartek

13.30 – 14.30

8.45 – 9.45

Sala nr 213

Sala nr 213

3.

Blinkiewicz Karina

     

4.

Borach Marzena

Poniedziałek

Środa

11.40 – 12.40

12.35 – 13.35

p. nauczycielski

p. nauczycielski

5.

Bulski Jerzy

Wtorek

Środa

9.45 – 10.45

15.30 – 16.30

Sala 25 WS

Sala 25 WS

6.

Budziński Dominik

Poniedziałek

Wtorek

12.40 – 13.40

12.40 – 13.40

Tel. 503511207

Tel. 503511207

7.

Ciosek Karolina

Poniedziałek

Czwartek

15.30 – 16.30

7.45 – 8.45

Tel. 601395226

Tel. 601395226

8.

Drzazga Elżbieta

Środa

Piątek

10.35 – 11.35

8.45 – 9.45

Pokój nauczycielski/sala 216

Pokój nauczycielski/sala 216

9.

Federowicz Bartosz

Wtorek

11.50 – 13.50

Tel. 609634487

10.

Gabryelewicz Marek

Środa

10.00 – 12.00

Pokój nr 11

11.

Grzegorzewski Grzegorz

Piątek

9.00 - 11.00

Tel. 602558354

12.

Haberko Katarzyna

Poniedziałek

Środa

9.40  -10.40

10.35 – 11.35

Sala 206

Sala 206

13.

Jarmołowicz-Lemke Dorota

Wtorek

Środa

11.40 – 12.40

14.25 – 15.25

Sala 213

Sala 209

14.

Klemens Marek

Wtorek

12.00 – 14.00

Tel. 608301757

15.

Klessa Karina

Poniedziałek

środa

10.45 – 11.45

8.45 – 9.45

p. nauczycielski

p. nauczycielski

16.

Konert-Grzelak Justyna

Wtorek

Piątek

13.30 – 14.30

9.50 – 10.50

Sala 213

Sala 213

17.

Kowalczykiewicz Aleksandra

Poniedziałek

Czwartek

12.35 – 13.35

11.40 – 12.40

Sala 213

Sala 213

18.

Kowalkiewicz Krzysztof

Wtorek

środa

10.50 – 11.50

12.50 – 13.50

Sala 10W

Sala 10W

19.

Kromólski Robert

Środa

Piątek

15.30 – 16.30

8.40 – 9.40

Tel. 602393173

Tel. 602393173

20.

Kwaśniewski Andrzej

Środa

Czwartek

11.40 – 12.40

16.15 – 17.15

Sala 1a

Tel.503123067

21.

Kwiatkowska Anna

Wtorek

czwartek

12.35 – 13.35

9.55 – 10.55

Pokój nr 213

Pokój nr 213

22.

Laurentowski Paweł

---

---

---

23.

Magas Monika

Środa

czwartek

9.40 – 10.40

8.45 – 9.45

Zaplecze s. 102

Zaplecze s.102

24.

Marciniak Edyta

Wtorek

18.00 – 20.00

606980898

25.

Matuszewska Krystyna

Poniedziałek

Wtorek

12.40 – 13.40

8.50 – 9.50

Sala 213

Sala 213

26.

Misik Mirosława

---

---

---

27.

Nowacka-Pluskota Katarzyna

---

---

---

28.

Oszmałek Dariusz

wtorek

Środa

11.40 – 12.40

13.30 – 14.30

p. Nauczycielski w-f

p. Nauczycielski w-f

29.

Paczyńska Aneta

Wtorek

Środa

11.40 – 12.40

12.40 – 13.40

Pokój nauczycielski/biblioteka

Pokój nauczycielski/biblioteka

30.

Pawlak Dariusz

Poniedziałek

czwartek

8.50 – 9.50

13.30 – 14.30

Sala 103

Sala 103

31.

Pieckenhagen Adam

Poniedziałek

Czwartek

9.00 – 10.00

17.00 – 18.00

Tel. 502857608

Tel. 502857608

32.

Pietrasz Mirosław

Poniedziałek

Środa

15.30 – 16.30

15.30  -16.30

Sala 1a

Sala 1a

33.

Płończak Grzegorz

Piątek

9.30 – 11.30

Tel. 662248691

34.

Płachecka Anna

---

---

---

35.

Potocka Elżbieta

Środa

9.40 – 11.40

Sala nr 5/pokój nauczycielski/ biblioteka

36.

Przyborowska Katarzyna

Poniedziałek

Wtorek

13.40 – 14.40

10.35 – 11.35

Tel. 5050141963

Tel. 5050141963

37.

Rybacka Iwona

Poniedziałek

Czwartek

14.25 – 15.25

14.25 – 15.25

Tel. 608416371

Tel. 608416371

38.

Satel Dominik

Środa

17.05 – 19.05

Tel. 730367380

39.

Schrodter Agnieszka

---

---

---

40.

Stroński Sławomir

Poniedziałek

12.45 – 13.45

13.45 – 14.45

Pom. 25 (WS)

Tel. 604917037

41.

Szmidt Marcin

Środa

Czwartek

15.30  16.30

15.30 – 16.30

Sala 303

Sala 303

42.

Tomaszewska Ewa

Wtorek

7.50 – 9.50

Tel. 501736767

43.

Walczak Ewelina

Wtorek

Środa

10.35 – 11.35

13.30 – 14.30

Tel. 609175073

Tel. 609175073

44.

Wełyczko Sylwia

---

---

---

45.

Więcław Piotr

Czwartek

Piątek

11.40 – 12.40

11.40 – 12.40

p. Nauczycielski w-f

p. Nauczycielski w-f

46.

Zbąszyniak Piotr

Czwartek

Piątek

11.40 – 12.40

11.40 – 12.40

p. Nauczycielski w-f

p. Nauczycielski w-f

47.

Żołyński Adam

Poniedziałek

Środa

15.00 – 16.00

8.00 – 9.00

Pokój nr 106

Pokój nr 106

48.

Borach Arkadiusz

Środa

9.00 – 10.00

Pok. Nr 8

49.

Foltynowicz Leszek

Wtorek

15.30 – 16.30

Tel. 604446679

50.

Kwiatkowski Adam

Wtorek

16.00 – 18.00

Tel. 505403601

51.

Ostrowski Stanisław

Wtorek

10.35 – 11.35

Sala 114

52.

Polowczyk Karina

Środa

8.00-9.45

Sala 216

53.

Rybicki Maciej

Wtorek

Środa

10.35 – 11.35

10.35 – 11.35

Tel. 604416246

Tel. 604416246

54.

Michalski Jan

Poniedziałek

8.00 – 10.00

Pokój nr 4 WS

55.

Kowalów Sławomir

WtorekPiątek

18.00 – 19.00

12.40 – 13.40

Pokój nr 3 (WS)

Pokój nr 3 (WS)

56.

Pilarski Maciej

Środa

11.00 – 13.00

Pokój nr 2 (WS)

57.

Kaliński Ryszard

Środa

15.00 – 17.00

Tel. 728856618

58.

Królikowski Robert

Wtorek

11.00 – 13.00

Tel. 608652391

59.

Majsnerowicz Andrzej

Piątek

13.00 – 15.00

Biuro zleceń (WS)

60.

Michalski Tomasz

Wtorek

8.00 – 10.00

Tel. 692090943

61.

Pokrant Sławomir

Środa

13.00 – 15.00

Tel. 504293201

62.

Raczkiewicz Leszek

Środa

13.00 – 15.00

Hala WS

63.

Sarna Tomasz

Środa

9.50 – 11.50

Pokój nauczycielski

64.

Skalski Roman

Środa

13.00 – 15.00

Tel. 604175093

65.

Wolny Robert

Wtorek

8.00 – 10.00

Tel. 886660743

66.

Zaremba Krzysztof

Wtorek

13.00 – 15.00

Hala WS

67.

Andrzejewski Krzysztof

Poniedziałek

wtorek

6.30 – 7.00 i 12.40 – 13.10

6.30 – 7.00 i 12.40 – 13.10

Pom.31 WS

Pom.31 WS

68.

Hajek Mirosław

Poniedziałek

13.00 – 15.00

Biuro zleceń WS

69.

Jaroszewski Janusz

Środa

11.00 – 13.00

Pokój nr 2 (WS)

70.

Zglinicki Lech

Poniedziałek

Środa

6.00 – 7.00

Pomieszczenie nr 30 (WS)

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo