Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
DYŻURY NAUCZYCIELI

Godziny przyjęć nauczycieli w roku szkolnym 2019/2020

LP

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godziny przyjęć

Miejsce

1.

Bąk Magdalena

Wtorek

Piątek

12.45 – 13.45

10.55 – 11.55

Sala 213

Sala 213

2.

Bętkowski Adrian

Poniedziałek

Piątek

11.45 – 12.45

10.50 – 11.50

Pokój 213

Pokój 213

3.

Blinkiewicz Karina

Wt. Śr. Cz. Pt.

8.25 – 8.55

P. Nauczycielski

4.

Borach Marzena

Poniedziałek

Środa

8.45 – 9.45

10.35 – 11.35

Sala 112

Sala 112

5.

Bulski Jerzy

Wtorek

Czwartek

13.30 – 14.30

9.40 – 10.40

WS

WS

6.

Budziński Dominik

Poniedziałek

Czwartek

8.50 – 9.50

17.00 – 18.00

Zaplecze Sali 302

Zaplecze Sali 302

7.

Ciosek Karolina

Środa

Czwartek

13.30 – 14.30

12.35 - 13.35

Sala 112

Sala 112

8.

Drzazga Elżbieta

Poniedziałek

Piątek

9.40 – 10.40

9.55 – 10.55

p. Nauczycielski/ sala 216

p. Nauczycielski/ sala 216

9.

Gabryelewicz Marek

Środa

Czwartek

11.45 – 12.45

12.40 – 13.40

Pokój nr 11

Pokój nr 11

10.

Grzegorzewski Grzegorz

Poniedziałek

Piątek

8.45 – 9.45

9.55 – 10.55

p. Nauczycielski w-f

p. Nauczycielski w-f

11.

Haberko Katarzyna

Poniedziałek

Piątek

12.35 – 13.35

12.35 – 13.35

Zaplecze 206

Zaplecze 206

12.

Jarmołowicz-Lemke Dorota

-

-

-

13.

Klemens Marek

Czwartek

9.50 – 11.50

Zaplecze 313

14.

Klessa Karina

-

-

-

15.

Konert-Grzelak Justyna

Wtorek

Czwartek

12.35 – 13.35

11.40 – 12.40

Sala 213

Sala 213

16.

Kowalczykiewicz Aleksandra

Wtorek

Piątek

13.30 – 14.30

11.40 – 12.40

Sala 213

Sala 213

17.

Kromólski Robert

Wtorek

Środa

8.45 – 9.45

11.40 – 12.40

P. Nauczycielski

P. Nauczycielski

18.

Kwaśniewski Andrzej

Środa

Poniedziałek

9.40 – 10.40

15.20 – 16.20

Sala 1a

Sala 1a

19.

Kwiatkowska Anna

Środa

Piątek

10.35 – 11.35

12.35 – 13.35

Sala 213

Sala 213

20.

Laurentowski Paweł

Poniedziałek

Czwartek

11.40 – 12.40

10.40 – 11.40

Sala 25WS

Sala 25WS

21.

Magas Monika

Środa

Czwartek

9.40 – 10.40

14.25 – 15.25

P. Nauczycielski

P. Nauczycielski

22.

Marciniak Edyta

Środa

Piątek

10.50 – 11.50

9.40 – 10.40

Sala 206

Sala 206

23.

Matuszewska Krystyna

Wtorek

Piątek

11.40 – 12.40

12.35 – 13.35

Sala 213

Sala 213

24.

Misik Mirosława

-

-

-

25.

Nowacka-Pluskota Katarzyna

-

-

-

26.

Oszmałek Dariusz

Poniedziałek

Środa

14.25 – 15.25

14.25 – 15.25

p. Nauczycielski w-f

p. Nauczycielski w-f

27.

Paczyńska Aneta

Środa

Środa

7.00 – 8.00

10.35 – 11.35

Sala 202

Sala 202/biblioteka

28.

Pawlak Dariusz

Wtorek

Środa

14.25 – 15.25

7.50 – 8.50

Sala 103

Sala 103

29.

Pieckenhagen Adam

Środa

Piątek

8.40 – 9.40

11.40 – 12.40

Zaplecze 301

Zaplecze 301

30.

Pieczyński Wojciech

Poniedziałek

Piątek

11.40 – 12.40

9.00 – 10.00

Zaplecze 301

Zaplecze 301

31.

Pietrasz Mirosław

Poniedziałek

Czwartek

11.45 – 12.45

13.40 – 14.40

Zaplecze 1a

Zaplecze 1 a

32.

Płończak Grzegorz

Wtorek

Środa

7.55 – 8.55

12.40 – 13.40

p. Nauczycielski w-f

p. Nauczycielski w-f

33.

Płachecka Anna

-

-

-

34.

Polowczyk Przemysław

Czwartek

17.00 – 19.00

Pokój 105

35.

Potocka Elżbieta

Wtorek

Środa

9.55 – 10.55

14.25 – 15.25

p. Nauczycielski

sala 5

36.

Przyborowska Katarzyna

Poniedziałek

12.35 – 14.35

Sala 204/p. nauczycielski

37.

Rybacka Iwona

Środa

Czwartek

16.15 – 17.15

15.25 – 16.25

Sala 216

Sala 216

38.

Satel Dominik

Środa

16.30 – 18.30

Zaplecze 313

39.

Schrodter Agnieszka

Poniedziałek

Piątek

9.40 – 10.40

10.35 – 11.35

Sala 213

Sala 213

40.

Szmidt Marcin

Poniedziałek

Poniedziałek

Piątek

9.50 – 10.35

11.50 – 12.35

8.50 – 9.40

Zaplecze Sali 301

Zaplecze Sali 301

Zaplecze Sali 301

41.

Tomaszewska Ewa

Wtorek

Środa

13.30 – 14.30

12.40 – 13.40

Sala 213

Sala 213

42.

Walczak Ewelina

Wtorek

Piątek

8.45 – 9.45

10.35 – 11.35

Sala 102

Sala 102

43.

Wełyczko Sylwia

-

-

-

44.

Więcław Piotr

Wtorek

12.35 – 13.35

15.25 – 16.25

p. Nauczycielski w-f

p. Nauczycielski w-f

45.

Zbąszyniak Piotr

Wtorek

Środa

12.35 – 13.35

15.25 – 16.25

p. Nauczycielski w-f

p. Nauczycielski w-f

46.

Żołyński Adam

Poniedziałek

Środa

16.00 – 17.00

8.00 – 9.00

Pokój nr 106

Pokój nr 106

47.

Bączyk Agnieszka

Poniedziałek

15.30 – 16.30

Zaplecze  216

48.

Borach Arkadiusz

Czwartek

10.00 – 11.00

Pokój nr 8

49.

Foltynowicz Leszek

Poniedziałek

13.40 – 14.40

p. Nauczycielski/zaplecze 313

50.

Kwiatkowski Adam

Wtorek

9.40 – 10.40

Zaplecze 301

51.

Ostrowski Stanisław

Poniedziałek

13.30 – 14.30

Sala 112

52.

Polowczyk Karina

Środa

8.00 – 9.00

Zaplecze  216

53.

Rybicki Maciej

Środa

9.40 – 10.40

p. Nauczycielski w-f

54.

Warkocka Aleksandra

Poniedziałek

17.15 – 18.15

Zaplecze  216

55.

Michalski Jan

Poniedziałek

13.00 – 14.00

Pokój nr 4 WS

56.

Kowalów Sławomir

Wtorek

18.00 – 19.00

Pokój nr 3 (WS)

57.

Pilarski Maciej

Środa

11.00 – 12.00

Pokój nr 2 (WS)

58.

Kaliński Ryszard

Poniedziałek

14.00 – 15.00

Hala WS

59.

Kowalkiewicz Krzysztof

Czwartek

10.00 – 11.00

Sala 10WS

60.

Pokrant Sławomir

Poniedziałek

16.00 – 17.00

Pom.31WS

61.

Raczkiewicz Leszek

Środa

13.00 – 14.00

Hala WS

62.

Sarna Tomasz

Poniedziałek

12.40 – 13.40

P. Nauczycielski

63.

Skalski Roman

Środa

13.00 – 14.00

Hala WS

64.

Andrzejewski Krzysztof

Środa

6.30 – 7.00 i 12.50 – 13.20

Pom. 31WS

65.

Hajek Mirosław

Środa

13.00 – 14.00

Pom. 34WS

66.

Jaroszewski Janusz

Środa

12.00 – 13.00

Pokój nr 2 (WS)

67.

Majsnerowicz Andrzej

Piątek

7.00 – 8.00

Biuro Zleceń

68.

Marzec Henryk

Poniedziałek

12.50 – 13.50

Pom.32WS

69.

Zaremba Krzysztof

Poniedziałek

11.00 – 12.00

Hala WS

70.

Zglinicki Lech

Piątek

7.00 – 8.00

Pom. bad. technicznych WS

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo