Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
AKTUALNOŚCI

Szanowni Państwo

We wtorek rozpoczynamy nowy rok szkolny. Jednym z naszych głównych zadań, w obecnej bardzo trudnej sytuacji epidemiologicznej, jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim przebywającym na terenie szkoły jak również naszym rodzinom.

Z uwagi na zaistniałą sytuację, na podstawie rekomendacji organu prowadzącego oraz obowiązujących przepisów prawa zwróciłem się we wtorek z odpowiednimi wnioskami o wyrażenie zgodny na wprowadzenie w naszej szkole nauczania hybrydowego (naprzemienna nauka stacjonarna i zdalna – co drugi tydzień). Z podobnymi wnioskami zwrócili się również inni dyrektorzy poznańskich placówek oświatowych. Pozwoliłyby to na zmniejszenie liczebności uczniów jednorazowo przebywających na terenie szkół oraz w środkach komunikacji. 

Niestety zgodnie z przekazaną dyrektorom szkół informacją Państwowy Inspektor Sanitarny nie wyda na dzień dzisiejszy zgody na taką formę nauki.  Wobec powyższego od 1 września br. rozpoczynamy nowy rok szkolny w normalnej stacjonarnej formie.

Przygotowane zostały i udostępnione na terenie stronie internetowej szkoły i w dzienniku elektronicznym  „Wewnętrzne procedury funkcjonowania Zespołu Szkół Samochodowych w czasie epidemii” wraz z załącznikamiprzesłanymi przez MEN - „Wskazówki dla rodziców” i „10 zasad dla ucznia”.

Mam ogromną nadzieję, że pomimo pandemii wszyscy będziemy mogli w miarę możliwości normalnie funkcjonować, pracować i uczyć się.

Wszystkie ważne informacje i komunikaty będę przekazywał Państwu na bieżąco na stronie internetowej szkoły oraz przez MobiDziennik.

Pozdrawiam

Marek Gabryelewicz 

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo