Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
AKTUALNOŚCI

W dniu 20 stycznia 2020 .r w ramach wewnątrzszkolnego systemu doradztwa zawodowego odbyly sie w naszej szkole warsztaty prowadzone przez pracowników Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej Ochotniczego Hufca Pracy w Poznaniu na temat: "Jak znaleźć pracę po ukończeniu naszej Szkoły?". Mamy nadzieję, ze nasi maturzyści nie bedą mieć problemow z wejsciem na rynek pracy po ukonczeniu "samochodówki"

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo