Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
AKTUALNOŚCI
W dniu 09 stycznia 2020r w ramach wewnątrzszkolnego systemu doradztwa zawodowego mury naszej Szkoły odwiedzili przedstawiciele Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu. Dyrektor Biura Praktyk Zawodowych i Karier Zawodowych WSL ad. dr Mateusz Wiliński przedstawił zagadnienie transportu samochodowego i perspektywy zawodowe dla absolwentów naszej Szkoły i przyszłych studentów WSL. Nasi maturzyści poznali arkana wiedzy logistycznej i ofertę edukacyjną Wyższej Szkoły Logistycznej z uwzględnieniem studiów dualnych. Mamy nadzieję, iż po prelekcji i spotkaniu nasi maturzyści świadomie podejmą decyzję dotyczącą dalszej ścieżki rozwoju zawodowego, może w ….logistyce?

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo